Haber

Yaz’ın hayatı karmaşıklaşıyor

Olaylı düğün alışverişinin ardından Neriman ve Emine karakoldayken Kemal, Sinan’ın peşine düştü. Aslı, Sinan’ın bu konuyla bir ilgisi olmadığına herkesi inandırmak için planını çoktan yapmıştır.

Yaz evden kaçtığı için Emine ve Yaz bu sürenin ortasındadır. Ancak Emine artık kızına olan inancını ve güvenini kaybetmiştir. Yaz’ın aklı bir yanda annesinde, diğer yanda Sinan’da iken Murat’ın aklı sadece Yaz’dadır.

Moralini düzeltmek için attığı adım, ikilinin daha da yakınlaşmasına neden olsa da Yaz, aralarındaki kafa karışıklığını gidermek niyetindedir.

Ancak ertesi gün şirkete gelen Alice bu kez Yaz’ın kafasını karıştıracaktır. Neriman’ın Murat’ı zamansız ziyareti, Kemal’in ikisinin arasındaki durumu öğrenmesine neden olmak üzeredir.

Yaz araya girer ve Kemal’i şirketten uzaklaştırır. Ancak Kemal, şirketten uzaklaştıkça geçmişiyle yakınlaşacaklarından ve dahası birbirlerine bu kadar yakın olacaklarından habersizdir.

Summer, sevdiği adamla hayalini kurduğu anları yaşama fırsatı bulsa da elinden bir türlü vazgeçemez. Bu sefer her zamanki Yaz olamaz…

YouTube video oynatıcısı” genişlik=”560″>

habergelibolu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu